Gökağaç Elektrik

Hakkımızda

 

Firmamızın kurucusu Sn. Durmuş GÖKAĞAÇ, 1974 yılında Ahmet Yıldız Müteahhitlik ile işe başlamıştır. Yıldızlar Elektrik A.Ş.’nin kurulmasıyla firmaya geçip, 1994 yılına kadar 20 yıl çalışmıştır. 1994 yılında dört arkadaşı ile beraber Emar Elektrik A.Ş.’yi kurmuşlardır. 1998 yılında kendi isteğiyle buradan ayrılıp Gökağaç Elektrik Ltd. Şti.’ni kurmuştur. Firmamız 19 yıldır emin adımlarla sayılı firmalar arasında yerini almıştır.

 

Firmamızın Coğrafi Konumu:

Merkezimiz elektrik piyasasının can damarı olan İvedik OSB 1439 sokak No: 8 YENİMAHALLE /ANKARA olup;  ayrıca aynı bölgede 1000 m2 ve 1200 m2 kapalı olarak 2 adet depomuz mevcuttur.

 

Müşteri Portföyü:

TEİAŞ VE YÜKLENİCİLERİ,

ELEKTRİK DAĞITIM ŞİRKETLERİ VE YÜKLENİCİLERİ,

KAMU VE ÖZEL SEKTÖRDEKİ ENH YÜKLENİCİLERİ,

GES YATIRIMCI VE YÜKLENİCİLERİ

BAZI OSB YÖNETİM VE YÜKLENİCİLERİ,

TOKİ MÜTEAAHHİTLERİ BAŞTA OLMAK ÜZERE İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ

 

Bayiliklerimiz;

Hiçbir yerde bayimiz bulunmamakta olup; ULUSOY ELEKTRİK’in sözleşmeli bayiliğini Pamukkale, Hasçelik, Hes, gibi kablo üreticileri, Maksan, Sem, Astor, Best gibi Trafo üreticileri, Elko, Elimsan, Aykon gibi köşk ve hücre üreticileri, Efo, Alkarsan gibi Ayırıcı ve O.G Sigorta üreticileri, Batel gibi kesici üreticilerine ait ürünlerinin büyük miktarlı tedarikini sağlamaktayız.

 

Misyonumuz:

Elektrik üretim ve dağıtım sektöründe yer alan Kurum ve Kuruluşlara, Üreticilerden aldığı Güç ve güven desteği ile Standartlara uygun cazip fiyatlı ürün tedariki yapmaktır.

 

Vizyonumuz:

        Zamanında ürün teslimi ve sunduğu cazip fiyatlarla Müşterileri için iş hayatını kolaylaştırmaktır.

1
Çağdaş Emek sanayi sitesi 1439. sk. No: 8 İvedik OSB / Yenimahalle
0(312) 309 63 10 - 11 - 12
0(312) 309 63 13
FacebookTwitter
© Gökağaç Elektrik. 2016 tüm hakları saklıdır.